Blog

Smsraha

Smsraha on üks kõike tuntumatest laenuandjatest Eestis. Ta pakub kiirlaene, tarbijalaene, autolaene ja kinnisvaralaene. Olenevalt valikust saab tarbija laenata kuni 900, 5000 või isegi 100 000 eurot. Iga toode on mõeldud erinevaks otstarbeks ja kiirlaenu pole tark kasutada pikaajalise lahendusena. Smsraha ei langeta otsuseid klientide eest, mistõttu on tarvis...Read More »


Laenud ettevõtjad

Mingil ajal oma elus, arvatavasti tuleb taotleda laenu. Siiski, nagu enamus asju, on vale ja õige kiirlaenud – laidoner.ee/kiirlaenud/. Siin on mõned näpunäited laenu saada. Laenu taotlemisel, peate olema valmis loe lepingut hoolikalt. Kui on vaja kirjalikku ettepanekut, teha oma parim esitlus ja taotluse esialgse laenu; sa...Read More »


Auto laenu põhitõdesid

Ostan uue sõiduki nõuab enamat kui lihtsalt otsustada, millist tüüpi auto osta ja kui palju maksma. Kui sul on palju raha salvestatud ja saab osta auto algul, pead otsustama teatud tüüpi rahastamine.

Enne valides auto rahastamiseks ettevõte, siis tahad, et võrrelda hindu ja sooduspakkumisi. Kuigi see on mugav on...Read More »


Kuidas saada äri laenu

Et saada heakskiitu oma väikeettevõttele laenutaotlus, siis peab olema võimalik täita laenamise sätestatud kriteeriumidele.

MEIKAR.EE kiirlaenud 2016