Tarbimislaen 

Tarbimislaen on laenutoode, mida pakuvad paljud Eesti laenuandjad. Tarbijakrediit on võimalus laenata raha mõne suurema väljamineku jaoks, näiteks auto ostmise või remondi jaoks. Tarbimislaenud ei ole tavaliselt suuremad kui 5000 eurot. Selle taotlemiseks ei ole kliendil vaja kinnisvaratagatist. Laenuandjatele piisab tõendatud regulaarsest sissetulekust ja puhtast krediidiajaloost.

Mis on tarbijalaen?

Tarbijakrediit on laenutoode, mis on mõeldud kindlaks otstarbeks. Seda saab kasutada kõrgemaks eesmärgiks – maja remontimiseks, auto ostmiseks või ravikuludeks. Sarnaselt kõikidele finantstoodetele, ei ole see tasuta ning tarbijad peavad kaaluma mitmeid võimalusi enne lõpliku otsuse langetamist. Mõned võivad eelistada üht firmat isiklikel põhjustel, aga paljude jaoks on kõige tähtsamad kriteeriumid laenutasud ja maksetähtaeg.

Kuidas taotleda?

Vaata kiirlaenude võrdlust. On õrnõhuke võimalus, et leiad õige laenuandja silmapilkselt. Loe kaasnevat informatsiooni ja arvuta tarbimislaenu kulud ettevõtete veebilehtedel. Igal laenuandjal on oma reeglid ja nad võivad pakkuda igale kliendile erinevaid pakkumisi, seega on tähtis võrdluseks aega võtta. Esimest korda laenu taotledes pead läbima isikusamasuse tõestamise ja ootama raha saabumist oma kontole.